RGHC TEMPO '34 VOOR MEER DAN SUCCESVOL HOCKEY ALLEEN
header-tempo-1.jpg header-tempo-2.jpg header-tempo-3.jpg
Dit schema loopt van 6-3-2017 t/m 29-6-2017
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens F1 Jaap Smaal V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Tim van der Meer V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Max Veldhuijzen V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Jaap Smaal V2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens E1 Hidde van der Maat V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Tim van der Meer V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E4 Emma de Koning V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Dana Vogels V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Frank van Dam V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C2 Jaap Smaal V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Lisa de Koning V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Alvin Ong V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Jordy Otten V2 - CD
20:30 - 22:00 Recreanten Maandag Henk Schuit V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens E2 Itha Bakker V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Jaap Smaal V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Irene van der Blink V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Jelle Damsma V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens D1 Ruben Zwaan V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Jaap Smaal V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Harm Theeuwkens V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D1 Alfred van Wouw V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Lars van de Merwe V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Jaap Smaal V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Meisjes F3 Tim van der Meer V3 - A
14:00 - 15:00 Meisjes F4 Tim van der Meer V3 - B
14:00 - 15:00 Meisjes F5 V3 - C
15:00 - 16:30 Meisjes E5 Jaap Smaal V3 - C
15:00 - 16:30 Meisjes E6 Jaap Smaal V3 - D
15:00 - 16:30 Meisjes E7 Tim van der Meer V3 - A
15:00 - 16:30 Meisjes E8 Tim van der Meer V3 - B
15:00 - 16:30 Meisjes E9 Tim van der Meer V3 - B
15:00 - 16:00 Super F Fleur Pellikaan V1 - AB
15:30 - 16:30 Funkey Mary de Vries V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Tim van der Meer V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E3 Mary de Vries V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Jaap Smaal V3 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Jaap Smaal V3 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E2 Walter Kortekaas V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Max Veldhuijzen V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Jaap Smaal V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Denise Coppenrath V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Tim van der Meer V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 V3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens E1 Hidde van der Maat V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Marco Schuurman V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Alvin Ong V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Jordy Otten V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Maura Heuker
Dominique Voorn
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Tim van der Meer V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Isabelle Veldhuijzen
Hanua Nijgh
V2 - AB
20:30 - 22:30 Dames 1 Tim van der Meer V2
20:30 - 22:00 Heren 2 V3
20:30 - 22:00 Heren 3 V1 - CD
20:30 - 22:00 Recreanten Woensdag zelf trainen V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Milko Oldenburg V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Irene van der Blink V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E4 Emma de Koning V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Corry de Klerk-Verbeek V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Lucas Allard V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D1 Alfred van Wouw V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D3 Tristen Verburg V2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes E1 Tim van der Meer V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E2 Jaap Smaal V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E3 Hannah Ruigrok V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Ruben Zwaan V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Jaap Smaal V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Tim van der Meer V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Jelle Damsma V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Hugo Kok
Dominique Voorn
Maura Heuker
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Jaap Smaal V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Yannick Akkermans V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Tim van der Meer V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Hanua Nijgh
Isabelle Veldhuijzen
V1 - CD
20:30 - 22:30 Dames 1 Tim van der Meer V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Jaap Smaal V1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 09:45 Supermini's Isabelle Veldhuijzen
Fleur Pellikaan
V1 - A