RGHC TEMPO '34 VOOR MEER DAN SUCCESVOL HOCKEY ALLEEN
Dames1 Web_1.jpg Dames1_Bewerkt_2.jpg Dames1_bewerkt_3.jpg Dames1_Bewerkt_4.jpg Foto 1_Heren2_bewerkt.jpg Heren2_bewerkt3.jpg Heren2_bewerkt_2.jpg Tempo feest_bewerkt1.jpg Tempo feest_bewerkt2.jpg Tempo feest_bewerkt3.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Aad Noordijk V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Iris Feline Kruik V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Rene van Dieijen V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Nathan Opmeer V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Itha Bakker V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Aad Noordijk V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Irene van der Blink V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 John Van Eijk V3 - AB
20:30 - 22:00 Recreanten Maandag Itha Bakker V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep V3 - AB Meisjes B1,2 en 4 en Meisjes A1
17:30 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep V3 - CD Jongens B,C en D
17:30 - 19:00 Jongens D1 Bas IJsseldijk
Florian Debets
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Dimitrios Tsagris
Jasper Luitwieler
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes E1 Aad Noordijk V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes E2 V2 - CD Trainer: MC1
19:00 - 20:30 Jongens B1 Yannick Akkermans V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Thomas Aardoom V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Puck Elshout V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Aad Noordijk V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Nikita Lugtenburg V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Maura Heuker V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Aad Noordijk V2
20:30 - 22:00 Heren 1 V1 Trainer: Robert vd Vlugt
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 (Dames 3) Emma Bos V3 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 (Heren 3) Jaap Smaal V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes 6E2 Aad Noordijk V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Alessia Cipolletti
Anais Kooijman
V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V1 - C Trainer: Babs Wolters
16:30 - 17:30 Supermini's Sterre van Zanten V1 - A
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Aad Noordijk V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Rene van Dieijen V2 - AB
19:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep V3 - CD Dames 1, 2 en 3
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Nathan Opmeer V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Yunus Schreuders V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Harm Theeuwkens V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Alvin Ong
Lennart Amesz
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 John Van Eijk V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Anneleen Theeuwkens V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Tristen Verburg V1 - CD
20:30 - 22:00 Recreanten Woensdag V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Bas IJsseldijk
Florian Debets
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes 6E1 V3 - AB JC1
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Aimée Serier
Isa Pellikaan
Aimée Serier
Isa Pellikaan
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Sylvaine van der Voorden V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes E1 Aad Noordijk V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes E2 Nikita van Lint V1 - CD Trainer: MC1
19:00 - 20:30 Jongens B1 Yannick Akkermans V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Thomas Aardoom V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Puck Elshout V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Aad Noordijk V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Nikita Lugtenburg V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Maura Heuker V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Aad Noordijk V1
20:30 - 22:00 Heren 1 V2 - CD Trainer: Robert vd Vlugt
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 (Dames 3) Emma Bos V3
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 (Heren 3) Jaap Smaal V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep V3 Meisjes D1 en D2 Meisjes C1 en C2