RGHC TEMPO '34 VOOR MEER DAN SUCCESVOL HOCKEY ALLEEN
Dames1 Web_1.jpg Dames1_Bewerkt_2.jpg Dames1_bewerkt_3.jpg Dames1_Bewerkt_4.jpg Foto 1_Heren2_bewerkt.jpg Heren2_bewerkt3.jpg Heren2_bewerkt_2.jpg Tempo feest_bewerkt1.jpg Tempo feest_bewerkt2.jpg Tempo feest_bewerkt3.jpg

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Roderik van Rosse
Vice aanvoerder Michiel van der Linden
Trainer Tristen Verburg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H7 Victoria H9 17:00
Forescate H2 (O) Scoop Delft H2 (O) 11:00
Groen-Geel H7 Pijnacker H4 14:20
Leonidas H19 Leonidas H18 12:45
Tempo '34 H2 (O) Barendrecht H4 12:45
Waddinxveen H2 (O) Dopie H4 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forescate H2 10 25 8 1 1
2 Leonidas H19 9 23 7 2 0
3 Scoop Delft H2 9 22 7 1 1
4 Victoria H9 10 22 7 1 2
5 Barendrecht H4 9 14 4 2 3
6 Dopie H4 9 14 4 2 3
7 Leonidas H18 10 12 4 0 6
8 Groen-Geel H7 10 9 2 3 5
9 DSHC H7 9 8 2 2 5
10 Waddinxveen H2 10 6 2 0 8
11 Tempo '34 H2 10 6 1 3 6
12 Pijnacker H4 9 1 0 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Hockeyclub Barendrecht H4 12:45 thuis - Veld 2
8 mrt HV Victoria H9 n.n.b thuis
15 mrt HC Pijnacker H4 n.n.b uit
22 mrt Groen-Geel H7 n.n.b thuis
29 mrt DSHC H7 n.n.b uit
5 apr R.H.V. Leonidas H19 n.n.b uit
19 apr Scoop Delft H2 n.n.b thuis
10 mei HC Waddinxveen H2 n.n.b uit
17 mei R.H.V. Leonidas H18 n.n.b thuis
24 mei Dopie H4 n.n.b uit
7 jun MHC Forescate H2 n.n.b thuis
14 jun Hockeyclub Barendrecht H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Victoria H9 Tempo '34 H2 (O) 2-0
Barendrecht H4 Scoop Delft H2 (O) 2-4
Groen-Geel H7 Leonidas H19 1-2
Dopie H4 Leonidas H18 9-2
Forescate H2 (O) Waddinxveen H2 (O) 4-2
Pijnacker H4 DSHC H7 1-8
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas H18 Forescate H2 (O) 0-3
Tempo '34 H2 (O) Pijnacker H4 3-3
Scoop Delft H2 (O) Victoria H9 5-5
DSHC H7 Groen-Geel H7 1-5
Waddinxveen H2 (O) Barendrecht H4 1-5
Leonidas H19 Dopie H4 5-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel H7 Tempo '34 H2 (O) 1-1
Forescate H2 (O) Dopie H4 4-0
Victoria H9 Waddinxveen H2 (O) 7-1
Barendrecht H4 Leonidas H18 9-4
DSHC H7 Leonidas H19 3-3
Pijnacker H4 Scoop Delft H2 (O) 0-8
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Scoop Delft H2 (O) Groen-Geel H7 3-2
Leonidas H18 Victoria H9 3-4
Tempo '34 H2 (O) DSHC H7 3-3
Dopie H4 Barendrecht H4 1-1
Waddinxveen H2 (O) Pijnacker H4 5-4
Leonidas H19 Forescate H2 (O) 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Pijnacker H4 Leonidas H18 0-7
Barendrecht H4 Forescate H2 (O) 3-5
Groen-Geel H7 Waddinxveen H2 (O) 2-1
DSHC H7 Scoop Delft H2 (O) 1-3
Victoria H9 Dopie H4 4-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Pijnacker H4 Dopie H4 3-4
Scoop Delft H2 (O) Tempo '34 H2 (O) 3-0
Waddinxveen H2 (O) DSHC H7 6-3
Forescate H2 (O) Victoria H9 6-2
Leonidas H19 Barendrecht H4 4-4
Leonidas H18 Groen-Geel H7 3-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Tempo '34 H2 (O) Leonidas H19 1-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
DSHC H7 Leonidas H18 3-1
Groen-Geel H7 Dopie H4 0-0
Scoop Delft H2 (O) Leonidas H19 2-3
Pijnacker H4 Forescate H2 (O) 0-10
Victoria H9 Barendrecht H4 6-2
Tempo '34 H2 (O) Waddinxveen H2 (O) 2-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Dopie H4 DSHC H7 3-2
Leonidas H19 Victoria H9 4-1
Forescate H2 (O) Groen-Geel H7 2-2
Barendrecht H4 Pijnacker H4 9-2
Waddinxveen H2 (O) Scoop Delft H2 (O) 0-6
Leonidas H18 Tempo '34 H2 (O) 10-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Pijnacker H4 Victoria H9 1-10
DSHC H7 Forescate H2 (O) 4-5
Groen-Geel H7 Barendrecht H4 2-3
Tempo '34 H2 (O) Dopie H4 0-2
Waddinxveen H2 (O) Leonidas H19 2-3
Scoop Delft H2 (O) Leonidas H18 3-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Forescate H2 (O) Tempo '34 H2 (O) 6-1
Victoria H9 Groen-Geel H7 3-2
Dopie H4 Scoop Delft H2 (O) 2-1
Leonidas H18 Waddinxveen H2 (O) 4-2
Pijnacker H4 Leonidas H19 0-8