RGHC TEMPO '34 VOOR MEER DAN SUCCESVOL HOCKEY ALLEEN
header-tempo-1.jpg header-tempo-2.jpg header-tempo-3.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Emma Bos
Merel de Deken
Sara van Dinther
Puck Elshout
Maura Heuker
Nienke van den Hil
Ilse Hordijk
Iris van IJzendoorn
Loraine Kooreman
Chanda de Korte
You shi Liem
Fleur Pellikaan
Hannah Ruigrok
Isabelle Veldhuijzen
Dana Vogels
Sylvaine van der Voorden
Dominique Voorn

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Loraine Kooreman
Coach Aad Noordijk
Trainer Aad Noordijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D1 Catwijck D1 12:45
Derby D1 Hoeksche Waard D1 12:45
HDS D1 Bleiswijk D1 12:45
Pijnacker D1 Tempo '34 D1 12:45
Rapide D1 Spijkenisse D1 12:45
Voorne D1 Ommoord D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Derby D1 2 6 2 0 0
2 Rapide D1 2 6 2 0 0
3 Barendrecht D1 2 4 1 1 0
4 Pijnacker D1 2 4 1 1 0
5 Spijkenisse D1 2 4 1 1 0
6 Bleiswijk D1 2 3 1 0 1
7 Ommoord D1 2 3 1 0 1
8 Catwijck D1 2 3 1 0 1
9 HDS D1 2 1 0 1 1
10 Voorne D1 2 0 0 0 2
11 Hoeksche Waard D1 2 0 0 0 2
12 Tempo '34 D1 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep HC Pijnacker D1 12:45 uit
29 sep HDS D1 12:45 thuis - Veld 1
6 okt HV Bleiswijk D1 n.n.b thuis
13 okt HC De Hoeksche Waard D1 n.n.b uit
27 okt HV Spijkenisse D1 n.n.b thuis
3 nov Catwijck D1 n.n.b uit
10 nov OMHC D1 n.n.b thuis
17 nov HC Voorne D1 n.n.b uit
24 nov Hockeyclub Barendrecht D1 n.n.b thuis
8 mrt MHC Rapide D1 n.n.b thuis
15 mrt H.C. Derby D1 n.n.b uit
22 mrt HC Pijnacker D1 n.n.b thuis
29 mrt HDS D1 n.n.b uit
5 apr HV Bleiswijk D1 n.n.b uit
19 apr HC De Hoeksche Waard D1 n.n.b thuis
10 mei HV Spijkenisse D1 n.n.b uit
17 mei Catwijck D1 n.n.b thuis
24 mei OMHC D1 n.n.b uit
7 jun HC Voorne D1 n.n.b thuis
14 jun Hockeyclub Barendrecht D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Barendrecht D1 Hoeksche Waard D1 4-1
Ommoord D1 Catwijck D1 2-0
Derby D1 HDS D1 2-0
Voorne D1 Spijkenisse D1 0-1
Rapide D1 Tempo '34 D1 5-2
Pijnacker D1 Bleiswijk D1 4-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Catwijck D1 Voorne D1 2-0
Spijkenisse D1 Barendrecht D1 2-2
Hoeksche Waard D1 Rapide D1 0-3
HDS D1 Pijnacker D1 1-1
Bleiswijk D1 Ommoord D1 3-1
Tempo '34 D1 Derby D1 1-6