RGHC TEMPO '34 VOOR MEER DAN SUCCESVOL HOCKEY ALLEEN
Dames1 Web_1.jpg Dames1_Bewerkt_2.jpg Dames1_bewerkt_3.jpg Dames1_Bewerkt_4.jpg Foto 1_Heren2_bewerkt.jpg Heren2_bewerkt3.jpg Heren2_bewerkt_2.jpg Tempo feest_bewerkt1.jpg Tempo feest_bewerkt2.jpg Tempo feest_bewerkt3.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anneleen Theeuwkens
Manager Lotte Zwaan
Trainer Anneleen Theeuwkens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D4 Leonidas D22 14:30
Forescate D4 Leonidas D23 11:00
Klein Zwitserland D4 Craeyenhout D6 16:15
Roomburg D8 Alecto/Augustinus D8 16:15
Tempo '34 D2 (O) Groen-Geel D12 14:30
Victoria D11 Roomburg D9 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forescate D4 9 24 8 0 1
2 Craeyenhout D6 9 24 8 0 1
3 Alecto D8 9 21 7 0 2
4 Alphen D4 9 19 6 1 2
5 Tempo '34 D2 9 17 5 2 2
6 Leonidas D23 10 16 5 1 4
7 Roomburg D8 10 14 4 2 4
8 Leonidas D22 10 9 3 0 7
9 Groen-Geel D12 9 5 1 2 6
10 Klein Zwitserland D4 9 5 1 2 6
11 Victoria D11 10 4 1 1 8
12 Roomburg D9 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Groen-Geel D12 14:30 thuis - Veld 2
8 mrt R.H.V. Leonidas D23 n.n.b thuis
15 mrt L.S.C. ALECTO D8 n.n.b uit
22 mrt R.H.V. Leonidas D22 n.n.b thuis
29 mrt HC Alphen D4 n.n.b uit
5 apr Leidse Hockey Club Roomburg D8 n.n.b uit
19 apr MHC Forescate D4 n.n.b uit
10 mei HV Victoria D11 n.n.b uit
17 mei Klein Zwitserland D4 n.n.b thuis
24 mei Leidse Hockey Club Roomburg D9 n.n.b uit
7 jun Craeyenhout D6 n.n.b thuis
14 jun Groen-Geel D12 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel D12 Klein Zwitserland D4 1-0
Alphen D4 Victoria D11 4-1
Leonidas D22 Roomburg D8 0-5
Craeyenhout D6 Roomburg D9 2-0
Alecto/Augustinus D8 Forescate D4 0-2
Leonidas D23 Tempo '34 D2 (O) 1-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Roomburg D9 Groen-Geel D12 0-0
Victoria D11 Craeyenhout D6 1-3
Roomburg D8 Alphen D4 3-1
Forescate D4 Leonidas D22 6-1
Tempo '34 D2 (O) Alecto/Augustinus D8 2-3
Klein Zwitserland D4 Leonidas D23 2-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Roomburg D8 Victoria D11 0-0
Alecto/Augustinus D8 Klein Zwitserland D4 4-0
Groen-Geel D12 Craeyenhout D6 1-2
Alphen D4 Forescate D4 2-0
Leonidas D23 Roomburg D9 6-1
Leonidas D22 Tempo '34 D2 (O) 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Roomburg D9 Alecto/Augustinus D8 1-6
Craeyenhout D6 Leonidas D23 4-0
Klein Zwitserland D4 Leonidas D22 2-5
Tempo '34 D2 (O) Alphen D4 2-2
Forescate D4 Roomburg D8 4-0
Victoria D11 Groen-Geel D12 2-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Alphen D4 Klein Zwitserland D4 6-0
Forescate D4 Victoria D11 3-0
Leonidas D23 Groen-Geel D12 2-0
Leonidas D22 Roomburg D9 3-4
Alecto/Augustinus D8 Craeyenhout D6 0-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Groen-Geel D12 Alecto/Augustinus D8 0-1
Roomburg D9 Alphen D4 2-6
Klein Zwitserland D4 Roomburg D8 1-5
Tempo '34 D2 (O) Forescate D4 0-2
Victoria D11 Leonidas D23 1-5
Craeyenhout D6 Leonidas D22 1-0
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
Tempo '34 D2 (O) Roomburg D8 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Alphen D4 Craeyenhout D6 1-3
Forescate D4 Klein Zwitserland D4 8-0
Leonidas D22 Groen-Geel D12 2-1
Roomburg D8 Roomburg D9 3-0
Tempo '34 D2 (O) Victoria D11 4-0
Alecto/Augustinus D8 Leonidas D23 6-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Leonidas D23 Leonidas D22 4-0
Klein Zwitserland D4 Tempo '34 D2 (O) 0-0
Groen-Geel D12 Alphen D4 0-3
Victoria D11 Alecto/Augustinus D8 0-2
Craeyenhout D6 Roomburg D8 4-0
Roomburg D9 Forescate D4 0-8
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Tempo '34 D2 (O) Roomburg D9 4-0
Roomburg D8 Groen-Geel D12 1-1
Klein Zwitserland D4 Victoria D11 4-1
Forescate D4 Craeyenhout D6 1-0
Leonidas D22 Alecto/Augustinus D8 0-4
Alphen D4 Leonidas D23 3-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Alecto/Augustinus D8 Alphen D4 4-3
Leonidas D22 Victoria D11 7-1
Leonidas D23 Roomburg D8 2-1
Groen-Geel D12 Forescate D4 0-4
Craeyenhout D6 Tempo '34 D2 (O) 2-1