RGHC TEMPO '34 VOOR MEER DAN SUCCESVOL HOCKEY ALLEEN
Dames1 Web_1.jpg Dames1_Bewerkt_2.jpg Dames1_bewerkt_3.jpg Dames1_Bewerkt_4.jpg Foto 1_Heren2_bewerkt.jpg Heren2_bewerkt3.jpg Heren2_bewerkt_2.jpg Tempo feest_bewerkt1.jpg Tempo feest_bewerkt2.jpg Tempo feest_bewerkt3.jpg

Jong Dames 1 (Dames 3)

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eva Luna Talen
Vice aanvoerder Sara Barendregt
Coach Emma Bos
Trainer Emma Bos

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Derby DJ1 Schiedam DJ4 12:45
Gouda DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ4 10:45
Pollux DJ3 Leonidas DJ8 14:30
Tempo '34 DJ1 Barendrecht DJ3 12:45
Victoria DJ7 Souburgh DJ2 11:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Derby DJ1 9 27 9 0 0
2 Souburgh DJ2 9 21 7 0 2
3 Leonidas DJ8 9 21 7 0 2
4 Gouda DJ1 9 18 6 0 3
5 Berkel-Rodenrijs DJ4 9 18 6 0 3
6 Victoria DJ7 9 13 4 1 4
7 Barendrecht DJ4 10 10 3 1 6
8 Pollux DJ3 9 7 2 1 6
9 Tempo '34 DJ1 9 7 2 1 6
10 Barendrecht DJ3 9 6 2 0 7
11 Schiedam DJ4 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Hockeyclub Barendrecht DJ3 12:45 thuis - Veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Schiedam DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ4 1-4
Leonidas DJ8 Derby DJ1 2-4
Victoria DJ7 Gouda DJ1 2-6
Souburgh DJ2 Barendrecht DJ4 9-2
Barendrecht DJ3 Pollux DJ3 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Berkel-Rodenrijs DJ4 Leonidas DJ8 2-3
Gouda DJ1 Schiedam DJ4 5-1
Derby DJ1 Barendrecht DJ3 7-2
Tempo '34 DJ1 Souburgh DJ2 0-6
Barendrecht DJ4 Victoria DJ7 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas DJ8 Schiedam DJ4 7-1
Barendrecht DJ3 Berkel-Rodenrijs DJ4 2-5
Barendrecht DJ4 Gouda DJ1 0-4
Victoria DJ7 Tempo '34 DJ1 5-2
Souburgh DJ2 Pollux DJ3 7-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Tempo '34 DJ1 Barendrecht DJ4 2-2
Gouda DJ1 Leonidas DJ8 0-3
Derby DJ1 Souburgh DJ2 2-0
Schiedam DJ4 Barendrecht DJ3 2-4
Pollux DJ3 Victoria DJ7 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Victoria DJ7 Derby DJ1 1-8
Barendrecht DJ3 Leonidas DJ8 1-3
Barendrecht DJ4 Pollux DJ3 4-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Gouda DJ1 Barendrecht DJ3 5-0
Derby DJ1 Barendrecht DJ4 6-1
Schiedam DJ4 Souburgh DJ2 1-8
Berkel-Rodenrijs DJ4 Victoria DJ7 5-1
Pollux DJ3 Tempo '34 DJ1 1-4
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
Souburgh DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ4 3-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Tempo '34 DJ1 Gouda DJ1 1-9
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Victoria DJ7 Schiedam DJ4 4-3
Tempo '34 DJ1 Derby DJ1 2-6
Pollux DJ3 Gouda DJ1 1-0
Barendrecht DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ4 1-3
Souburgh DJ2 Leonidas DJ8 5-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Schiedam DJ4 Barendrecht DJ4 2-4
Derby DJ1 Pollux DJ3 3-1
Leonidas DJ8 Victoria DJ7 2-1
Berkel-Rodenrijs DJ4 Tempo '34 DJ1 6-1
Barendrecht DJ3 Souburgh DJ2 2-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Tempo '34 DJ1 Schiedam DJ4 1-0
Barendrecht DJ4 Leonidas DJ8 1-3
Derby DJ1 Gouda DJ1 4-2
Victoria DJ7 Barendrecht DJ3 4-2
Pollux DJ3 Berkel-Rodenrijs DJ4 0-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Leonidas DJ8 Tempo '34 DJ1 3-0
Berkel-Rodenrijs DJ4 Derby DJ1 1-9
Schiedam DJ4 Pollux DJ3 3-5
Barendrecht DJ3 Barendrecht DJ4 0-2
Souburgh DJ2 Gouda DJ1 0-5