RGHC TEMPO '34 VOOR MEER DAN SUCCESVOL HOCKEY ALLEEN
Dames1 Web_1.jpg Dames1_Bewerkt_2.jpg Dames1_bewerkt_3.jpg Dames1_Bewerkt_4.jpg Foto 1_Heren2_bewerkt.jpg Heren2_bewerkt3.jpg Heren2_bewerkt_2.jpg Tempo feest_bewerkt1.jpg Tempo feest_bewerkt2.jpg Tempo feest_bewerkt3.jpg

Heren 1

Spelers Heren 1

Yannick Akkermans
Barend Bouchier
Jelle Damsma
Bob van Dijk
Albin Goossen
Kevin Koene
Koen Missaar
Tony Ong
Nathan Opmeer
Yunus Schreuders
Martijn Smit
Harm Theeuwkens
Jan Eijse Timmer
Bram Vaandrager
Maarten de Zeeuw
Ruben Zwaan

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tony Ong

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk H1 Gilze-Rijen H1
Spijkenisse H1 Goes H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spijkenisse H1 9 23 7 2 0
2 Rapid H1 10 21 6 3 1
3 Bleiswijk H1 9 17 5 2 2
4 Teteringen H1 10 17 5 2 3
5 Tempo '34 H1 10 16 5 1 4
6 Wateringse veld H1 9 14 4 2 3
7 Zevenbergen H1 10 11 3 2 5
8 DDHC H1 10 10 3 1 6
9 Gilze-Rijen H1 9 9 2 3 4
10 Goes H1 9 8 2 2 5
11 Olympia H1 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt HV Bleiswijk H1 n.n.b uit
20 mrt Hockey Club Wateringse Veld H1 n.n.b thuis
27 mrt HV Spijkenisse H1 n.n.b uit
3 apr MHC Olympia H1 n.n.b thuis
10 apr GMHC Goes H1 n.n.b uit
24 apr G.H.C. RAPID H1 n.n.b thuis
8 mei HC Gilze Rijen H1 n.n.b uit
15 mei MHCT H1 n.n.b thuis
22 mei DDHC H1 n.n.b thuis
12 jun Hockeyclub Zevenbergen H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Rapid H1 Spijkenisse H1 1-2
Tempo '34 H1 Bleiswijk H1 2-2
DDHC H1 Zevenbergen H1 1-5
Gilze-Rijen H1 Wateringse veld H1 0-1
Goes H1 Olympia H1 3-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Wateringse veld H1 Tempo '34 H1 0-2
Olympia H1 Rapid H1 2-7
Spijkenisse H1 Gilze-Rijen H1 3-1
Teteringen H1 Goes H1 3-1
Bleiswijk H1 DDHC H1 7-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rapid H1 Goes H1 6-1
Tempo '34 H1 Spijkenisse H1 0-2
Gilze-Rijen H1 Olympia H1 2-1
Zevenbergen H1 Teteringen H1 5-3
DDHC H1 Wateringse veld H1 1-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Goes H1 Gilze-Rijen H1 2-2
Olympia H1 Tempo '34 H1 2-5
Teteringen H1 Rapid H1 2-2
Spijkenisse H1 DDHC H1 5-1
Bleiswijk H1 Zevenbergen H1 6-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Tempo '34 H1 Goes H1 2-1
Zevenbergen H1 Wateringse veld H1 0-5
DDHC H1 Olympia H1 6-1
Gilze-Rijen H1 Rapid H1 2-2
Bleiswijk H1 Teteringen H1 5-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Rapid H1 Tempo '34 H1 4-1
Teteringen H1 Gilze-Rijen H1 3-2
Goes H1 DDHC H1 0-2
Wateringse veld H1 Bleiswijk H1 6-2
Spijkenisse H1 Zevenbergen H1 3-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Wateringse veld H1 Teteringen H1 4-2
Bleiswijk H1 Spijkenisse H1 1-1
Zevenbergen H1 Olympia H1 4-1
DDHC H1 Rapid H1 1-4
Tempo '34 H1 Gilze-Rijen H1 3-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Goes H1 Zevenbergen H1 3-1
Gilze-Rijen H1 DDHC H1 3-2
Teteringen H1 Tempo '34 H1 4-1
Spijkenisse H1 Wateringse veld H1 5-2
Olympia H1 Bleiswijk H1 2-6
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Zevenbergen H1 Rapid H1 2-2
Spijkenisse H1 Teteringen H1 2-2
Bleiswijk H1 Goes H1 7-0
DDHC H1 Tempo '34 H1 2-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Rapid H1 Bleiswijk H1 3-1
Gilze-Rijen H1 Zevenbergen H1 2-2
DDHC H1 Teteringen H1 0-4
Goes H1 Wateringse veld H1 2-2
Olympia H1 Spijkenisse H1 1-7
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Teteringen H1 Olympia H1 9-0
Wateringse veld H1 Rapid H1 2-6
Zevenbergen H1 Tempo '34 H1 2-6