RGHC TEMPO '34 VOOR MEER DAN SUCCESVOL HOCKEY ALLEEN
Dames1 Web_1.jpg Dames1_Bewerkt_2.jpg Dames1_bewerkt_3.jpg Dames1_Bewerkt_4.jpg Foto 1_Heren2_bewerkt.jpg Heren2_bewerkt3.jpg Heren2_bewerkt_2.jpg Tempo feest_bewerkt1.jpg Tempo feest_bewerkt2.jpg Tempo feest_bewerkt3.jpg
Dit schema loopt van 11-9-2020 t/m 16-10-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - CD Keeperstraining blok 1
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - CD Keeperstraining blok 2
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Chanda de Korte
Tim Lems
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Nikita Lugtenburg V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Rene van Dieijen V3 - AB
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - CD Keeperstraining blok 3
19:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - CD Keeperstraining blok 4
19:00 - 20:30 Jongens B1 Céline Scholte V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 John Van Eijk V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V3 - CD Training door Jong Dames 1
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 (Dames 3) Céline Scholte V2 - AB
20:30 - 21:59 Maandag Recreanten V3 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Thomas Aardoom V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes 8E1 Bruno Bothof
Nikita van Lint
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes 8E2 Sacha van der Ploeg V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Nika van Doorn
Merel de Deken
V2 - CD
17:30 - 18:58 Meisjes D3 Anne-fleur van der Sluijs
Evi Flooren
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Martijn Smit V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sara van Dinther V3 - CD
19:00 - 20:29 Meisjes C1 Bram Vaandrager
Sylvaine van der Voorden
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D1 Fleur Pellikaan
Iris van IJzendoorn
V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Maarten Broekhuizen V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Robert van der Vlugt V2 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 (Heren 3) Jaap Smaal V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Esmee Kros V2 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Babs Wolters
Martin Nahar
V2 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Floortje Laros
Nina Smeins
V2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Fiona van Eijk
Sterre van Zanten
V3 - B
16:30 - 17:30 Mix F1 Matthijs Bussemaker
Stijn Bos
V3 - C
16:30 - 17:30 Supermini's Imme Tesson
Carlijn Koopmans
V3 - A
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Nikita Lugtenburg V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Rene van Dieijen V2 - AB
19:00 - 20:30 Jong Dames 1 (Dames 3) Anneleen Theeuwkens V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Céline Scholte V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 John Van Eijk V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Alvin Ong V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Anneleen Theeuwkens V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Roderik van Rosse V2 - CD
20:30 - 22:00 Woensdag Recreanten V3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Bruno Bothof
Nikita van Lint
V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Bram Vaandrager
Sylvaine van der Voorden
V2 - AB
17:30 - 18:59 Meisjes D1 Fleur Pellikaan
Iris van IJzendoorn
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Nika van Doorn
Merel de Deken
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Anne-fleur van der Sluijs
Evi Flooren
V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Yannick Akkermans V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Stijn van Dam
Thijs Klein
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Martijn Smit V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sara van Dinther V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Maarten Broekhuizen V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Albin Goossen
Robert van der Vlugt
V2 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 (Heren 3) Jaap Smaal V3 - CD