RGHC TEMPO '34 VOOR MEER DAN SUCCESVOL HOCKEY ALLEEN
Dames1 Web_1.jpg Dames1_Bewerkt_2.jpg Dames1_bewerkt_3.jpg Dames1_Bewerkt_4.jpg Foto 1_Heren2_bewerkt.jpg Heren2_bewerkt3.jpg Heren2_bewerkt_2.jpg Tempo feest_bewerkt1.jpg Tempo feest_bewerkt2.jpg Tempo feest_bewerkt3.jpg
Dit schema loopt van 2-12-2019 t/m 16-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D4 - zaal Iris Feline Kruik
Sterre Blonk
Sportmotor
18:00 - 19:00 Meisjes B4 - zaal Irene van der Blink
Lennart Amesz
Sportmotor
18:00 - 19:00 Meisjes B5 - zaal Sportmotor
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D1 - zaal Florian Debets Sportmotor
17:00 - 18:00 Jongens D2 - zaal Florian Debets Sportmotor
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 - zaal Haastrechtstraat, Sporthal
17:00 - 18:00 Meisjes E1 - zaal Rick Bommeljé Wielewaal, Sporthal
18:00 - 19:00 Jongens B1 - zaal Ruben Zwaan Sportmotor
18:00 - 19:00 Meisjes B3 - zaal Aad Noordijk Haastrechtstraat, Sporthal
19:00 - 20:00 Jongens C1 - zaal Jeroen Nijveld
Thomas Aardoom
Haastrechtstraat, Sporthal
19:00 - 20:00 Jongens C2 - zaal Jeroen Nijveld
Thomas Aardoom
Haastrechtstraat, Sporthal
20:00 - 21:00 Meisjes A1 - zaal Martijn Smit
Nathan Opmeer
Haastrechtstraat, Sporthal
21:00 - 22:00 Heren 1 - zaal Kevin Koene Haastrechtstraat, Sporthal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C2 - zaal Aad Noordijk Enk, Sporthal De
17:00 - 18:00 Meisjes F1 - zaal Alessia Cipolletti
Anais Kooijman
Wielewaal, Sporthal
18:00 - 19:00 Meisjes C3 - zaal John Van Eijk Enk, Sporthal De
19:00 - 20:00 Meisjes D3 - zaal Rene van Dieijen Enk, Sporthal De
20:00 - 21:00 Meisjes B2 - Zaal Itha Bakker Enk, Sporthal De
21:00 - 22:00 ZAALBLOK Itha Bakker Enk, Sporthal De Recreanten Zaal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 - zaal Sportmotor
17:00 - 18:00 Meisjes D2 - zaal Aimée Serier
Isa Pellikaan
Wielewaal, Sporthal
17:00 - 18:00 Meisjes E2 - zaal Aad Noordijk Sportmotor
18:00 - 19:00 Jong Dames 1 - zaal Emma Bos Haastrechtstraat, Sporthal
19:00 - 20:00 Meisjes C4 - zaal Maura Heuker Haastrechtstraat, Sporthal
20:00 - 21:00 Meisjes B1 - zaal Puck Elshout Haastrechtstraat, Sporthal
21:00 - 22:00 Dames 1 - Zaal Aad Noordijk Haastrechtstraat, Sporthal
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1 - zaal Aad Noordijk Sportmotor
18:00 - 19:00 Meisjes C1 - zaal Aad Noordijk Sportmotor